KONST / Litografier / Färglitografier 4504624
nr 450 4624
Färglitografier
3 st Björn Jonson, numrerade, hus och människor, c:a 30x45
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 februari 2007
kl 16:52:29
400 kr
400 kr
600 kr
600 kr
650 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.200 kr